Search ...
Vivo\CMS\Help\UI\Content\Finder\Show_more

Prohlížet

Kliknutím na ikonu prohlížet máte možnost zobrazit náhled stránky tak, jak se bude zobrazovat návštěvníkům. Prohlížení bude stále v rámci administrace.

Prohlížet

Pokud je třeba zobrazit stránku úplně z pohledu návštěvníka (bez administračního rozhraní), můžeme z prohlížení přejít na plné zobrazení ikonou "Zobrazit v novém okně" na konci řádku.

Zobrazit v novém okně

Zvýraznění panelů na stránce (dříve Panely v layoutu)

Další volbou užitečnou pro správu obsahu je možnost zvýraznění panelů. Připojení panelů se používá pro specifické prvky je patička, různé boxy zobrazující se napříč celým webem nebo různé prvky na hlavní stránce.

Jako příklad vezměme hlavní stránku webu, u které bychom rádi zjistili, odkud a jakým způsobem se načítají přehledy v podobě, kterou můžete vidět na následujícím obrázku. Nejprve zapneme volbu "Zobrazit panely", znázorněnou ikonou puzzle.

Prohlížení - klikněte pro originální velikost

 

Po zapnutí volby se poněkud změní zobrazení a my uvidíme ohraničené panely - bloky, které nás zajímají. Po najetí kurzorem na ohraničenou oblast panelu vám Vivo vypíše podrobnosti o panelu, způsobu jeho připojení.

Panely - klikněte pro originální velikost

Dialog poskytuje informaci o komponentě, která je nositelem obsahu a dále informaci o layoutu, ve kterém je komponenta v podobě panelu připojena.

Související odkazy

Layouty - související článek o layoutech a panelech

 

 

Editovat Procházet